Eksperci i baza wiedzy

0
56

Kolejny kawałek skończony. Przekazałem strukturę „bazy wiedzy” do akceptacji. Rozpisanie wszystkiego na cztery poziomy zajęło trochę czasu. Ale już każdy kawałek ma nadany identyfikator składający się z oznaczenia bloku tematycznego, działu, tematu i zagadnienia.

Całość struktury, która jest wstępem do uzupełnieni, czyli takim spisem treści, który wskazuje, co już jest określone, a co wymaga określenia. Strukturka nie jest jakaś bardzo duża, zmieściła się na 85 stronach, ale jak się uzupełni, to spis powinien zawrzeć się w około 200 stronach. Bloków 17, Działów 68, Tematów 290, zagadnień 133. Czyli trochę do rozwinięcia.

To co wymaga określenia  i rozwinięcia to w pierwszej kolejności praca ekspertów wiodących o raz koordynatora ds szkoleń.

No właśnie, drugi kawałek, to eksperci wiodący. Już jest wytypowanych 17 osób. Zadania jak zadania, ale udało mi się zaskoczyć zleceniodawcę, że będą oni tworzyć kolegium ekspertów. Czyli, że będzie można korzystać z ich wiedzy, umiejętności i doświadczenia także w innych zakresach. Ale o tym później…